Mobile ,

Shitet nga: Genti 12 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
3 Kauq dhe 2 fotele te perdorura vetem 2 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim