Mobile

Shitet nga: Genti 06 Jan 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
3 Kauq treshe dhe 2 fotele.te perdorura vetem 2 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim