Mobiliet 3 2

Shitet nga: Edi 12 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Ne Gjendje Te Mir
Mobiliet jan 3-sh 2-sh dhe 2fotele plus mbulesat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim