Mobilje 3-she,2-she,dhe 1-she

Shitet nga: Ruzhdiu 20 Pri 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim 3-she,2-she,dhe 1-she (fotele)
Janë në gjendje të mirë poashtu me një qmim të volitshem ...
Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim