Mobilje/Inventar

Shitet nga: Lina 13 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jane te blera ne BELLONAne Prizren ,jane shume pak te perdorura dhe shume te ruajtura !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim