Mobilje Komplet

Shitet nga: Xxxx 29 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 komplete te dhomes se pritjes dy treulesi dy dyulesa dhe 4 fotele treulesat hapen shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim