Mobilje Komplet

Shitet nga: Xxxxx 29 Gsh 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten treulesi dhe dyulesi krejtesisht te reja te perdorura vetem 1 muaj shume te rehatshem per sallone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim