Mobilje per sallon

Shitet nga: Kauqa 01 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet seti i kauqave 1 3ules ni 2ules edhe 2 fotele.Jane ne gjendje shum te mir kombinim lekur dhe shtof
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim