Mobilje per sallon

Shitet nga: kauqa 03 Sht 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura nje 3uls nje 2uls edhe 2 fotele.Ne gjendje shum te mir kombinim shtof dhe lekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim