Mobilje salloni

Shitet nga: Mobilje salloni 12 Sht 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy garnitura per sallon tresh dysh njesh dy kande 200 euro garnitura tjeter tresh dysh njesh dy fotele 220 euro tavolina e xhamit 30 euro dhe kamini per dru ose pellet 220 euro.te gjitha jane ne gjendje te rregullt dhe te ruajtura. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim