Mobilje

Shitet nga: Mobilje 10 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kompleti tresh dysh dhe dy fotele 200euro kamini 200euro mobiljet per sallon dy komplete tresh dysh nish dhe kandet nga 200euro tavolina e xhamit 30 euro.te gjitha jane ne gjendje te rregullt dhe shum te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim