Mobilje

Shitet nga: anonim 27 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Troset,tvoset me mekanizem dhe dy fotele...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim