Mobiljet

Shitet nga: Avni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet (nje komplete kauqash dhe nje komodine ) te perdorura por ne gjendje shumë te mire. Kompletet dhe komodina mund te shiten edhe ndaras
Çmimi i volitshëm

info ne tel 045547977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim