Paradhome nga druri shum e mire..

Shitet nga: argjent 08 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Paradhom nga druri me der levizese anash me shin dhe dy dollapa lart.
Eshte shum e rujtne dhe shum praktike.. per me shum info. 045 446-892 dhe ne viber po te njejtin numer kurdo qe jam online.. ju mirepres..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim