SHES 1 KAUQ , DHE 1 FOTELE

Shitet nga: arabella 14 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
shes 1 kauq dhe 1 fotele kauqet jane 2 ne foto por vetem 1 eshte ne shitje , bashk me kauq eshte edhe fotelja qe shihet mbrapa fotos , qmimi esht 50euro , jane ne gjendje shum te rregullta per gjdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit +377-044-371-796
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim