SHES TAVOLINEN DHE KOMODINEN

Shitet nga: Xeni 04 Dhj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolinen dhe komodinen bashk me zbukurimet ne mur , qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim