Sallon Bukurie

Shitet nga: Enver 07 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Inventarin Komplet per Frizere 2 karrige me amortizera , larsen e flokeve dhe krevatin per masazh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim