Sfungjera dhe jastiqe

Shitet nga: flaka 22 Shk 03:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   5 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Sfungjer te mbeshtellur me cope kadife dhe me patent anash per pastrim me te lehte dhe me te mire - 6 te tilla dhe 3 jasike gjithashtu tembeshtjella me cope kadife dhe me patent.
1 sfungjer = 3€
3 jasteka= 2€
Mund te merni qa sa ju duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim