Shes 2 kauqa dhe 1 fotele

Shitet nga: edona 17 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 2 kauqa dhe 1 fotele me qmim te volitshem ( 220€ ) jane ne gjendje te mire dhe te ruajtur ( italiane ) perdoren edhe per fjetje •
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim