Shes Tavolinen

Shitet nga: Blerina 26 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolinen e dites e cila eshte e perdorur vetem 3 muaj dhe eshte shum e pershtatshme per sallone dhe dhoma dite. 100% dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim