Shes Tavolinen

Shitet nga: Blerina 01 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Tavolinen e cila eshte e perdorur vetem 6 muaj dhe eshte ne gjendje shum te mire, e pershtatshme per sallone dhe dhoma dite. 100% dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim