Shes kauçat komplet

Shitet nga: Xxxx 21 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauçat komplet jan 2 trresha 1 dysh dhe nje fotele jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim