Shiten 3she 2she dhe 2 Fotele

Shitet nga: kauqa 21 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten divanet 3she 2she dhe dy Fotele ne gjendje te mire, 3shi hapet edhe per Fjetje ,kam paguar €750 te reja ,tash po I shes per vetem €300 pres bleres serioz te interesuarit mund te kontaktojne cdo dite prej ores 9.00 deri 22.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim