Shiten Mobiljen

Shitet nga: Nafi 27 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet per sallon ,nje 3-she , nje 2-she dhe dy fotele . Cmimi eshte 600 , por ben edhe sipas marreveshjes . Jane te mirembajtura sic mund ti shihni edhe ne foto.
044-409-88
ose
+37744349332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim