Shiten me cmim te volitshem

Shitet nga: elona 24 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten te gjitha ose vecmas me cmim shume te volitshem...
Kauqat e kaltert: 2.2 + 3.3 (2 dysha dhe 3 tresha)
Kauqi i kuq bashkohet me pjese tjera dhe behet kand.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim