Shiten mobilje salloni

Shitet nga: Edona 15 Dhj 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilje salloni ne gjendje shum te mire. Garnitura perbehet prej dy divaneve 3, nje 2 si dhe 2 taboreta ngjyre mjalti.

Presim vetem bleres serioz.

Ju faleminderit paraprakisht!

Cmimi eshte i diskutueshem deri sa te arrijme ne marreveshje me palen e interesuar!

Tel.& Viber +37744335087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim