Tresh dysh dhe dy fotele

Shitet nga: Lina 07 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten treshet dyshet dhe dy fotelet jan te ruajtur dhe te mirembajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim