Treulëse,dyulëse dhe fotele

Shitet nga: merrjep 02 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kompletin (treulëse,dyulëse dhe fotele) të lëkures,prodhim i SIMPO-s,ngjyrë të kuqe.,në gjendje shumë të mirë.
Çmimi 1300€
Kontaktoni në nr 049/123 274 në Gjakovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim