Treulëse,dyulëse dhe fotele

Shitet nga: mobile 07 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes triulëse, dyulëse dhe fotele te lëkures ngjyrë të kuqe. Janë në gjendje shumë të mirë, çmimi është 1300€.
Nr kontaktues 049 123-274
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim