Treules , dyules dhe fotele

Shitet nga: Genc 20 Pri 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet treules dyules dhe fotele ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim