Vitrine druri

Shitet nga: armend 20 Gsh 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
vitrin druri,3 ulese,2ulese dhe 1 ulese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim