kauqa shum pak te perdorur

Shitet nga: xxxxx 27 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten orendit 3 + 2 + 1 shum pak te perdorura dhe qmimi i volitshem arsyeja e shitjes nuk pom pershtaten te gjith te interesuarit let lajmrohen ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim