mobilie salloni

Shitet nga: ANDI 10 Jan 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes vitrinen,varsen e setrave, vend per TV, dhe pasqyren
po ashtu nje divan dhe dy kutele nuk jan te demtuara arsyja i kam bler te reja dhe nuk me nevoiten më.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim