PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim Sot 06:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE VETEM 7 EURO METREN KATROR .NE KETE QMIM NUK JANE TE LLOGARITURA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI KETO OPERACIONE DUHET TI KRYENI VETE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim