PERDE ZEBRA ROLO ZEBRA

Shitet nga: lulzim 19 Shk 06:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBRA NGA MATERJALI KOMPLET NGA KOREJA E JUGUT ME QMIM 23 EURO METREN KATROR,KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE MATERJALEVE.KEMI EDHE PERDE ME MATERJAL NGA HOLANDA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESSIONALIZMIN TONE.
TEL 044 148 991 DHE 049 148 991.
KEMI EDHE VARIANTEN 18 EURO METREN KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VETE.DIASPOR PERDET NE KOSOVE JANE MA TE LIRA SE NE PERENDIM NQOFSE I MERNI NGA KOSOVA DO TI KENI SHUM MA LIRE
SE NE SHTETET KU JETONI DHE PUNONI

NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA VETEM 23 EURO METRA KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim