Roleta Alumini ngjyr hiri dhe te bardha

Shitet nga: roleta punues jani 27 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Bejm prodhimin shitjen dhe montimin e roletave te jashtme nga alumini.Gjithqka eshte nga Alumini.Fletat jan nga alumini per mbrojtje nga temperatura jan izoluese.Qmimi per meter katror eshte 45 euro.Garantoim ne punen tone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim