Ruleta ne shitje

Shitet nga: Urim 03 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Jan ne dy pjes dhe te reja model i veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim