Tepih i lesht 5x4m

Shitet nga: Besian 10 Pri 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih i lesht i kualitetit te larte, i cili eshte i ri dhe shitet per cmim shume te volitshem. Dizajni eshte modern dhe i pershtatshem per cdo ambient.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim