Tepih ne shitje

Shitet nga: Albert 04 Dhj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shitet tepihu pak i perdorur.Tre ngjyresh.
Dimensionet:gjatesia:230 gjersia:150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim