Tepih ne shitje

Shitet nga: Albert 04 Dhj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tepih ngjyre kafe,ne forme elipsoide (elips)
Dimensionet:3x2 //3 me 2//
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim