Tepiha

Shitet nga: XXXXX 08 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepihat me përmasa .

3.50 x 2.50 dhe 3.20 x 2.40

secili nga 60 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim