Tepihu Ne shitje

Shitet nga: Albert 04 Dhj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shitet tepihu,pak i perdorur
dimensionet: 2x2.90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim