ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI 25 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO M2
ROLETET PVC PLASTIK 23 EURO M2
PERDE ZEBRA 25 EURO M2
PERDE TRAK 10 EURO M2
MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
VIBER 0037744171866
TEL 045 693 412
TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim