tepihe dhe 3 staza

Shitet nga: tepih dhe 3 staza 31 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shitet tepihet. Tepihi i madh ka kto permasa 3 e90 cm gjate dhe 2 e 75cm i gjere, po ashtu dhe 3 staza se bashku qmimi komplet 60 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim