Banak / Shank

Shitet nga: EKREM 28 Jan 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shanki eshte i montuar dhe eshte perdorur rreth nje vit. Ka kombinim te ngjyres vishnje me te hint.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim