KERKOJ RAFTE PER DYQAN USHQIMOR DHE 1 FRIGORIFER

Shitet nga: Cimi 29 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Rafte të ndryshme
KERKOJ RAFTE PER DYQAN USHQIMOR DHE 1 FRIGORIFER - VITRINE TE PIJEVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim