PARADHOME ME PASQYRE

Shitet nga: LULI 04 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Rafte të ndryshme
SHES KETE PARADHOME ME PASQYRE.POSEDON VARRSE PER RROBA,PASQYRE DHE DOLAP E PERSHTATSHME PER KORIDORE TE NDRYSHME..QMIMI 50 EURO ...INFOT NE TEL 045 578 577...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim