Rafta per Dyqan

Shitet nga: Samir 25 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes 3 rafta per dyqan . Jane shume te ruajtur dhe te mire . Arsyeja pse po i shes eshte sepse e kam marr 1 dyqan me te vogel dhe kto i kam teper . Cmimi i arsyeshem . Per me shume na kontaktoni ne numrin e mob. : 044270800 ose ne facebook : https://www.facebook.com/profile.php?id=100009214010148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim