Rafte për Market

Shitet nga: Dini 10 Dhj 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten raftet per market
Rafte muri 100m
Rafte mesi 70 m
Jan ne gjendje shum te mir dhe cilsore
Jam me qmim te voltishem pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim