Urgjent!!!!!!Shiten 2 dollapa

Shitet nga: Beni 09 Sht 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Jane shume pak te perdorur (te ruajtur)per me shume info na kontaktoni ne numrin 044547778 dhe 045646324.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim